Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

Vychrtlá Herzigová. Kam zmizela prsa?

12. března 2009 v 22:18 | marsikisska |  CELEBRITY

Vychrtlá Herzigová. Kam zmizela prsa?


Kdeže loňské křivky jsou? Tak se musíme ptát při pohledu na poslední fotky krásky Evy Herzigové?
12. března 2009
Když se roce 1994 se objevily billboardy s Evou Herzigovou z podprsence Wonderbra, způsobily nejednu autonehodu. Eviny křivky se staly pověstné a právem ji zařadily mezi nejžádanější modelky světa. Teď, o patnáct let později, se zdá, že Evina nejvýznamnější deviza je pryč.

Šestatřicetiletá modelka na fotkách z pláže St Barts ve Francii vypadá, že potřebuje pořádný dlabanec pořádně dlouho...

Eva Herzigova


Její kdysi kulaťoučká prsa nyní stěží naplní miniaturní trojúhelníčky černých plavek a její klíční kosti, žebra a kyčle jsou zřetelně viditelné.

Eva, která má dvouletého syna George, se připojila ke svému příteli, italskému multimilionáři Gregorio Marsiaj na dovolené.

Není to ovšem poprvé, co Eva tak nezdravě zhubla. Před šesti lety musela vysvětlovat, že nebere drogy ani netrpí anorexií poté, co se objevovala na veřejnosti povážlivě vychrtlá. Pouze připustila, že sama sebe velmi zanedbávala.

Eva Herzigova / foto: Daily Mail


Tenkrát vysvětlovala: "Nikdy jsem drogy nebrala, protože jsem viděla, co udělaly s některými lidmi. Je hrozné, co dokáží udělat. Není na tom nic pěkného. Rozčiluje mě, že jsou spojovány drogy s módním průmyslem. Drogy jsou všude."

Když byla v roce 2007 těhotná a přibrala třináct kilo hrdě prohlašovala: "Líbí se mi, když jsem při těle." Po porodu opět zhubla a opět získala svou půvabnou postavu. Až do současnosti.

Eva Herzigova / foto: Daily Mail
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama