Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

Podivuhodné botky Victorie Beckham

18. března 2009 v 21:59 | marsikisska |  Victoria Beckham

Podivuhodné botky Victorie Beckham


Dnes už profesionální celebrita a módní návrhářka Victoria Beckham si vyšla do ulic Londýna v nápadných a velmi zajímavých botkách od Louise Vuittona. Znovu se tak ukázala její vášeň pro neobvyklé módní věcičky...
15. března 2009
Posh, jak se Viktorii přezdívá, je proslulá svými módními výstřelky, ráda zkouší nové věci a v oblasti módy není žádná oblast, která by pro ni byla zapovězená. Vždy se snaží být na čele pelotonu, který udává módní trendy, byť by to bylo poněkud bláznivé.

Zajímavé boty od Louise Vuittona

A tyhle botky od LV trochu bláznivé jsou. Barevné dílko Louise Vuittona na vysokých podpatcích, které Victoria Beckham doslova zbožňuje a bez nichž by prý - podle svých slov - "nebyla schopná vůbec přemýšlet a soustředit se", stojí okolo padesáti tisíc korun a jmenuje se "Spicy Sandals".


Co má s krkem?
Britské bulvární deníky si však nevšímaly jen obuvi, ale i výrazně šlachovitého krku Victorie Beckham. A ptaly se, co to "sakra s tím krkem má"? Sborově však listy doplnily, že výběrem bot i se někdejší člence Spice Girls podařilo pozornost od povislé kůže na krku dokonale odvést.

Victoria Beckham

Čtyřiatřicetiletá Victoria nyní pobývá v Londýně, aby v britské metropoli nafotila reklamní kampaň pro svou nejnovější kolekci džín. Nějaká speciální reklama nejspíš nebude příliš nutná, vždyť po předchozí kolekci se doslova zaprášilo během několika dnů.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama