Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

Beckhamovi znečišťují ovzduší jako o život

6. března 2009 v 9:12 | marsikisska |  Victoria Beckham
Beckhamovi znečišťují ovzduší jako o život
Victoria Beckham (34) je poslední dobou stále ve vzduchu. Za posledních pár týdnů nalétala přes 40 000 kilometrů.

Nejenže tak dlouhým sezením v letadle zvyšuje pravděpodobnost vzniku krevní sraženiny, která ji může ohrozit na životě. Také výrazně škodí ovzduší, které dýcháme, když za sebou ve vzduchu zanechává tuny CO2.

Victoria za dobu šesti týdnů, počínaje 23. lednem, nastoupí do celkem devíti letadel, aby letěla z Milána do Londýna, z Londýna do Los Angeles a zpátky. Potom znovu do Milána a zpět do Londýna a přes New York do Los Angeles, aby se pak znovu vrátila do Londýna a po týdnech strávených ve větrných turbulencích nakonec přistála v Miláně.
I kdybychom přivřeli oči, protože letadla jsou moderní a letí bez přestávek, ani tak to nevypadá dobře. Víme, že tahle dáma showbyznysu, známá pod přezdívkou Posh, bude cestovat první třídou. Tato místa jsou považována za vůbec nejnáročnější na energii, protože kvůli pohodlí zabírají na palubě letadla nejvíce místa.


Takže, sečteno a podtrženo - tento letecký maraton podle expertů na úspory energie zanechá ve vzduchu přibližně 13,2 tuny CO2. A to je více, než běžný Brit prolétá za celý rok.
Abychom byli k Victorii spravedliví, je třeba přiznat, že se nikdy nehlásila k "ekomodelkám". Jak by také mohla, když podle závěrů expertů pro studium množství CO2 v ovzduší její manžel David Beckham (33) neustálým létáním v roce 2008 na naší planetě zanechal vůbec největší "emisní otisk".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama