Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

Zbavte se nateklosti

12. února 2009 v 21:13 | marsikisska |  Anorexia
Ať už jste nateklá kvůli menstruaci, nezřízeně jste holdovala těžkým jídlům, nebo jste jen prolévala hrdlo kyselými nápoji, tahle sada pohybů vám pomůže zbavit se pocitu nadmutého břicha.
Každý z pohybů totiž odlehčuje břišním svalům, které pak netlačí na střeva a snižují tak tvorbu větrů. Každý cvik opakujte třikrát. Účinky pocítíte téměř okamžitě!

Začněte tady!

Spásný rozkrok
Stoupněte si do stoje široce rozkročného a špičky nohou vytočte do stran. Lehce pokrčte kolena a ruce si dejte kolem pasu. Zvedněte paty a stůjte na špičkách. Zároveň pokrčte kolena do pravého úhlu - neměla by přesáhnout špičky nohou. Zatněte hýžďové svaly a vydržte dvě vteřiny. Pak je uvolněte a vraťte se do výchozí pozice.

cvik 1
Výbušná čtyřka
Lehněte si na záda, pokrčte nohy v kolenou a paže nechte ležet podél těla. Dlaně směřují k zemi. Kotník pravé nohy opřete o levé koleno. Oběma rukama uchopte levé stehno a přitahujte ho k sobě, dokud je vám to příjemné. V krajní pozici vydržte půl minuty. Pak se vraťte do výchozí polohy a vyměňte nohy.
cvik 1
Břišní harmonie
Sedněte si na zem, pokrčte kolena. Zakloňte se a opřete o předloktí. Zatněte břišní svaly a s jejich pomocí se přitahujte dopředu, až dosáhnete ze stran na stehna. Lokty držte vysoko a doširoka rozevřené, zatímco ramena tlačte dolů a dozadu. Vydržte půl minuty a pak se vraťte do výchozí
pozice.
cvik 1

Oblíbené lži o energetických tyčinkách

Jsou zdravou náhražkou jídla
Průměrná žena potřebuje alespoň 400 kalorií, aby nahradila jedno vynechané hlavní jídlo. Většina energetických tyčinek obsahuje pouze 100 až 250 kalorií. Tyčinky navíc bývají nadupané proteiny a tukem, ale scházejí jim karbohydráty. Svůj oběd tyčinkou proto pouze doplňujte, ale nikdy nenahrazujte.

Okamžitě vám dodají energii
Kdykoliv vám obal potraviny slibuje energetickou vzpruhu, ve skutečnosti pouze vychytrale maskuje, že výrobek obsahuje spoustu kalorií. Tyčinka vás proto nenadupe víc než třeba bageta.

Pomůže vám ke štíhlé linii
Většina energetických tyčinek sice obsahuje málo karbohydrátů, ale výrobci je nahrazují cukrem a tukem. Tím počet kalorií ještě znásobí, takže zeštíhlet se vám po nich skutečně nepodaří.
//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 52, formatId: 44, url: new String(window.location.href), cborder: 'ffffff', cbackground: '000000', ctitle: 'ffffff', ctext: 'ffffff', curl: 'ffffff', simg: 1 }); //]]>
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama