Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

zakladni kosmeticke pomucky

12. února 2009 v 21:02 | marsikisska |  BEAUTY

Ženy se vždy chtěly líbit. Hlavně mužům, ale také samy sobě. Ale i druhým ženám chtějí ukázat, jak jsou půvabné a vedou mezi sebou leckdy i boj o přízeň mužů. Do boje se však musí vytáhnout všechny zbraně. A mezi takovéto zbraně patří samozřejmě kosmetické pomůcky, protože větší část žen nedostala do vínku přirozenou krásu.


Snad každá z nás má doma svůj oblíbený koutek se zrcadlem, kde se "rodí" krása. A co tam ještě krom zrcadla nesmí chybět? Zde je malý výčet. A které z vás něco chybí, rychle dokoupit!

Pro krásu očí používáme oční stíny a pro jejich nanášení potřebujeme různé štětečky. Pokud chceme, aby naše oko "prokouklo", natočíme si řasy kleštičkami. Na některé oční linky potřebujeme speciální štěteček. Na vykreslení, event. dokreslení obočí, potřebujeme tužku na obočí, ideální je ta i s malým kartáčkem na upravení neposlušného obočí do příslušného tvaru.

Na rty používáme buď klasickou rtěnku nebo lesk. Nejlépe je použít nejprve konturovaní tužku k vykreslení tvaru rtů a pak vykreslit rty, nejlépe s použitím štětečku na nanášení rtěnky.
Mnohé z nás se neobejdou bez make-upu. Některé jeho druhy nanášíme houbičkou. Pro zapudrování make-upu volíme štětec na pudr. Ty máme různých velikostí a jsou i skládací do kabelky. V kabelce nesmí chybět ani malá pudřenka s labutěnkou.

Nesmíme zapomenout na vatové kosmetické tampóny pro odlíčení pleti a nanesení tonika, či pleťové vody a kartáček na obličej pro lepší odstranění nečistot a na masáž obličeje. Pozor - požívat jen u pleti mastnější.

Na tělo potřebujeme houbu na mytí, masážní houbu nebo masážní kartáč na boj s celulitidou.

Pro pěstění rukou je zapotřebí vlastnit pomůcky pro domácí manikúru - nůžky, pilníčky (skleněný je lepší ), dřívko na zatlačení kůžičky, bílou tužku na nehty, leštičku na nehty.

Pro péči o nohy je nezbytná sada pro pedikúru s nůžkami, kleštičkami, pilníkem na nehty, pemzou nebo škrabkou.

Pro úpravu vlasů nesmí chybět ve výbavě ženy nejen klasický hřeben, ale i kartáč na rozčesání vlasů a kulaté kartáče různých velikostí pro vytvoření účesu foukáním.

Kvalitní vysoušeč vlasů, kulma, dnes moderní kleště pro narovnání vlasů, to všechno jsou věci potřebné k dokonalé úpravě vlasů.

Takže vzhůru do boje jak o muže, tak o své sebevědomí, protože jen žena, která si je vědoma svých půvabů a kvalit, je ženou s velkým Ž.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama