Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

Vzpominky o nem...(vypraveni)

8. února 2009 v 2:25 | marsikisska |  Tak různě

Vzpomínám......

Řekl jsi pojd, vzal mě za ruku, a já šla. Šla jsem, ač nevěděla kam, nevěděla co mě tam čeká. Ale věřila jsem ti, milovala jsem tě. A proto jsem šla, tou cestou lásky, bolesti, lží. Byla jsem schopná to všechno trpět jen když mě budeš mít rád. Lhal jsi mi, tvrdil, že mě rád máš. A já ti věřila. Naivní holka. Vždy když jsem zkusila se tě pustit, byl jsi smutný. Proč jsi to na mě hrál?? Potřeboval jsi mít holku "do zálohy"??
Postupem času, když se na to všechno tak koukám, věřím že jsi mě měl rád, hodně rád. Aspon ze začátku. Bylo to všechno moc krásné, dokud se na scéně neobjevila ONA. Absolutně všechno tím zkazila. Jak jsme se jí smáli, její ubohosti, vymýšleli na ní různý věci a ty přitom..ty si s ní za mými zády chodil??
Nedovedeš si představit, jak bylo mě, holce, která tě tolik milovala a byla schopná za tebe položit život. Tohle není jen fráze, dokázala jsem ti to a ty to víš. Dodnes nevím, jestli to z tvé strany byl žert nebo ne..ale mě to tehdy hodně vzalo..a proč?? PROTOŽE JSEM TĚ TOLIK MILOVALA!!
Lžeš mi doted..ale přesto tě mám ráda!
Děkuji za to, že jsi mě naučil co je to láska, co je to milovat…nikdy nezapomenu…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik...

byl sem tu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama