Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

Victoria Beckham: kabelka za 2 mega

6. února 2009 v 18:32 | marsikisska |  Victoria Beckham

Victoria Beckham: kabelka za 2 mega


Za dva a půl miliónu můžete pořídit byt v Praze, anebo stejnou kabelku, jako má Victoria Beckham.
16. ledna 2009
Ano, je to pravda. Módou posedlá celebrita má kabelu posetou stovkami diamantů luxusní značky Birkin, za kterou dala neuvěřitelných 80 000 liber, v přepočtu asi 2,4 miliónu korun. Nutno dodat, že tyto kousky jsou ne celém světě jen tři.

/ foto: Daily Mail


Abychom ji nepodezírali z přílišného utrácení, kabelku Birkin Hilmalayan jí daroval pod stromeček její manžel David, kterého stála celou týdenní gáži v AC Milan. On to taky nemá jednoduché. Jak udělat radost ženě, která má všechno a co nemá, to si může koupit. Takový dárek pro Victorii musí být něco extra.

Svůj nový kousek garderóby Victorie předvedla u příležitosti Davidova premiérového účinkování za AC Milán v Dubaji. Jak se svěřila zvědavým uším, je velice nadšena svým vánočním dárkem, který má jen na zámečku tří karátový diamant.

/ foto: Daily Mail


Zdroj z blízkého okolí manželům novinářům prozradil: "David to má s dárky velmi těžké, Victoria má všechno. Ale on ví, že tento francouzský módní dům je Victoriin nejoblíbenější. Tu kabelku sehnal ještě v Los Angeles od jednoho z mála nákupčích, který ji byl schopen zajistit."

Ono získat takové luxusní zboží není jen tak. Čekací list na kabelu Hilmalayan byl uzavřen a musel by na ni čekat v pořadníku celé čtyři roky.

/ foto: Daily Mail


Hvězdný pár to v současnosti nemá jednoduché. David již tři měsíce hostuje v AC Milán, kdežto Victoria zůstala s dětmi v Beverly Hills. Nechtěli, aby děti ztratily své kamarády a přerušily výuku ve škole, a proto se rozhodli pro dočasné odloučení.

Ovšem manželé jsou na sobě hodně závislí, jak prozradil David: "Victoria za mnou jednou až dvakrát týdně přilétá do Milána, což je pro mě velice vzrušující."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi zamilovana?

jo sem 36.3% (37)
ne, nejsem 24.5% (25)
mozna 39.2% (40)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama