Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

Twiggy vs. boubelka

12. února 2009 v 21:33 | marsikisska |  Tak různě

"Twiggy se narodila roku 1949 v Anglii jako Leslie Hornby. V polovině 60. let minulého století byla jednou z nejznámějších světových supermodelek. Od 14. června 1977 byla vdána za herce Michaela Witneye, který zemřel 30. listopadu 1983 a má s ním dítě. Od 23. září 1988 je jejím manželem herec Leigh Lawson". Osobnosti.cz

Tehdy to byla rána jak z čistého nebe, když se tato hubená modelka objevila. Do té doby byla ideálem krásy plavovlasá hollywoodská hvězda Marilyn Monroeová. Pro její kypré tvary byla českým ženám blízká. A najednou je tu vychrtlá až průsvitná Tviggy! No, já jsem s ní problémy neměla, byla jsem od přírody sportovní typ. Horší to bylo se sestřenicí Klárou. Ta, která byla vždy hrdá na své bujné poprsí a zaoblené pozadí, začala trpět.

Nastoupila cestu drastického odříkání, hladovek, vedoucí k zuřivosti. Když jsem ji po nějakém čase uviděla, myslela jsem si, že má namále. Přeštípnutá páskem připomínala ohoblovanou sukovitou tyč. A byla na svou postavu náležitě pyšná. Horší to bylo s jejím manželem. Přistihla jsem ho jednou v intimní situaci s cizí ženou bujných až přebujelých tvarů.

Později se mi svěřil: "Doufám, že chápeš mou situaci. Já si bral ženskou a ne bidlo. Takové jsem vždycky nesnášel." Musela jsem mu dát za pravdu. Vždyť většina žen se chce líbit hlavně svým mužům a ne je svou vizáží odpuzovat. Co myslíte?

Kdo chce kam, pomozme mu tam. A opatrujte se. L. Č.

Zdroj: www.moda.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama