Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

Stephanie Seymour

22. února 2009 v 14:31 | marsikisska |  MODELS
Povolání: Modelka
Věk: 40
Datum narození: 23. 07. 1968
Místo narození: San Diego, Kalifornie, USA
Znamení: Lev

Stephanie se narodila v roce 1969 v San Diegu. Její matka byla nadšená fotoamatérka a svou dceru často fotila. Kariéra modelky byla jen přirozeným pokračováním. Zúčastnila se konkurzu agentury Elite. I když nezvítězila, skončila ve finále a Elite s ní počítala.

Stephanii zastupuje britská agentura: IMG, newyorská agentura IMG, pařížská agentura IMG.

New York Times označil Stephanii za nejzajímavější a nejtalentovanější modelku, kterou kdy fotil přední fotograf Richard Avedon. V šestnácti letech nadchla svět módy svou tajuplnou krásou. Objevila se na stránkách Vogue, Elle, Cosmopolitan, Allure a Marie Claire.

Stephanie propůjčila své tělo a tvář k propagaci mnoha výrobků, například při reklamní akci Dívka snů pro Diet Coke. Společnost Victoria´s Secret díky jejím perfektním mírám / 86 - 59 - 89/ dosáhla obrovského úspěchu, když Stephanie předváděla její spodní prádlo.

V roce 1990 čekala Stephanie první dítě a stáhla se na čas do ústraní. Po narození syna Sylaba, byla bouřlivě přivítána ve světě módy. Za několik let poté se jí narodil druhý syn Peter.

Stephanie žije Connecticutu. Její pařížskou svatbu v červenci 1995 provázelo mnoho novinářů a fotografů. Stephanie na sobě měla nádherné šaty , které pro ni navrhl Azzedine Alaia.

Tato superhvězda se stala díky svým perfektním mírám a pohledem " koukni, ale nedotýkej se", chodícím tržištěm snů.

Zajímavosti:
národnost: Američanka
výška: 180 cm
vlasy: světlehnědé
oči: modrozelené

Stephanie Seymour

Stephanie SeymourStephanie SeymourStephanie SeymourStephanie SeymourStephanie SeymourStephanie SeymourStephanie SeymourStephanie SeymourStephanie SeymourStephanie SeymourStephanie SeymourStephanie SeymourStephanie Seymour

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama