Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

Speky dolu

12. února 2009 v 21:22 | marsikisska |  Anorexia
Přestože máte zálusk třeba jen na pevné břicho nebo hýždě, znamenitou figuru vám zajistí pouze celkové zpevnění všech partií od paží po lýtka. Když chcete mít pěknou kostru, nemůžete přehlížet tato problematická místa. Čtěte, jak je dáte do latě!


Naordinujete-li si tuto sadu cosmo cviků třikrát týdně a každý pohyb si dáte patnáctkrát, vyváženě tak zatížíte všechny tři hlavní svalové skupiny. Výsledek v podobě ladného těla se zanedlouho dostaví
Labutí dotek

Labutí dotek

Postavte se do stoje rozkročného na šířku ramen a nekrčte přitom kolena. Oběma rukama uchopte kilovou činku. Paže mírně ohněte a zvedněte je za hlavu (na obr. vlevo). Pomalu pak odlepte od země levé koleno a přibližujte k němu lokty (na obr. vpravo). Vraťte se do výchozí pozice. Po patnácti opakováních vyměňte nohu.

Přidejte si: V pozici (na obrázku vlevo) tlačte paže co nejvíc za hlavu. Účinněji posílíte bicepsy.

Labutí dotek

Pozdrav slunci

Pravou nohou udělejte dlouhý krok dozadu, v bocích klesněte dolů a levou nohu pokrčte do pravého úhlu. Do obou rukou vezměte činky a držte je v úrovni ramen (na obr. vlevo). S výdechem se pak zvedněte na levé patě a zároveň vzpažte (na obr. vpravo). Vraťte se do výchozí pozice. Po patnácti opakováních vyměňte nohy.

Přidejte si: Zapřete se zanoženou nohou o schod. Tím účinně protáhnete přednoženou dolní končetinu.Labutí dotek

Sličný podřep

Stoupněte si do stoje rozkročného na šířku ramen. Lehce pokrčte kolena a zatněte břišní svaly. Cvičte opět s činkami v rukou (na obr. vlevo). Pomalu přecházejte do podřepu a zároveň předpažte. Konce činek směřují ke stropu (na obr. vpravo). Chvíli vydržte v pozici, pak se opřete do pat a vraťte se zpět.

Přidejte si: V pozici (na obr. vpravo) vydržte deset sekund. Zpevníte si tak zadek
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama