Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

Souboj o nejkrasnesi prsa herecek

12. února 2009 v 18:50 | marsikisska |  CELEBRITY

Souboj hereček o nejkrásnější prsa


Jste horňáci, nebo dolňáci? Máte rádi pořádná ňadra nebo raději "lentilky pod kobercem"? Teď máte možnost zhodnotit, která slavná herečka má nejhezčí prsa.
11. února 2009
Poprsím celebrit jsme trochu posedlí. Stejně jako jejich dalšími důležitými partiemi. Zpod sukně vykouknou kalhotky a eventuelní fotka, která je zachytí, obletí svět, kritizujeme prsa, že jsou moc malá, nebo naopak moc velká, ale vlastně jde stále jen o jedno. Chceme to vidět a chceme toho vidět co nejvíc.

Pěkné a velké porpsí má například Salma Hayek.Časopisy, na jejichž přebalu jsou vyfocené celebrity s obřími dekolty, se prodávají lépe než ty s roláky upnutými až pod bradu. Takže se pojďme pokochat. Schválně, která z těchto dívek a žen by vyhrála v soutěži o nejkrásnější prsa pod sluncem? Že by Scarlett Johansson?Většinu z těchto ňader už jsme mohli vidět na fotkách nebo v některém z filmů, ve kterých ty ženy hrály. Přesto se pohledu na nahá ženská ňadra lidé stejně nejspíš nikdy nenabaží. Penelope Cruz má prsa malá, ale mnohým se určitě nejvíc líbí právě taková.Všechna uvedená prsa by měla být zaručeně pravá, nejsou to žádné umělé boule, které se nepohybují a nemění tvar ani polohu, když si žena třeba lehne nebo když se předkloní. Tohle jsou nefalšovaná přírodní prsa. Jak se vám líbí?

Monica Bellucci je dobře stavěná, je to možná právě ona, kdo splňuje definici sexbomby...Kristin Davis nemá obří ňadra, ale své oblinky umí dokonale využít a umí je také nosit.Podobně je na tom Winona Ryder, i když zrovna na téhle fotce své přednosti spíš schovává. Škoda.Španělská herečka Paz Vega je tak trochu erotickou ikonou, nebojí se ve filmu svléknout a nahá vypadá nádherně, ta se vážně nemá za co stydět.Jennifer ConnellCharlize Theron umí být nejkrásnější na světě, ale dokáže zahrát i oskarovou Zrůdu. Úžasná žena, proměnlivá jako chameleón...Heather GrahamHalle Berry má dokonalá ňadra a potvrdila to, když je odhalila ve filmu.Eva Mendes je zosobněním erotiky.Jennifer Love HewittElisha Cuthbert

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klik...

byl sem tu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama