Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

Šaty z kondomů

6. února 2009 v 19:16

Módní úlety: šaty z kondomů


Je to trochu divné, o tom není sporu, ale existují. Opravdu, šaty z kondomů jsou na světě a světe div se, vypadají k světu.
5. listopadu 2008
Tak třeba tuhle sadičku modelů připravila čínská firma na výrobů pánských ochran Guilin Latex. Šaty se skládají z kondomů různých barev, chutí i velikostí.

Čínská kolekce

Čínská kolekce

Detail šatů z kondomů

Další sestava "kondomšatů" pochází z dílny brazilské umělkyně Adriany Bertini. Ta je připravila v rámci kampaně proti šíření choroby AIDS. Použity přitom byly prezervativy, které neprošly kontrolou kvality, tedy kondomy-zmetky.

Brazilská kolekce

Tvorba návrhů ji zabrala několik let, vzkaz je jasný: Používejte kondomy, chraňte se před AIDS. Šaty nejsou k dostání, na veřejnosti se předvedly jen při několika módních show.

Povedené šaty se ale dají vytvořit i z jiného netradičního materiálu. Co třeba toaletní papír? Ano, i z toho může být povedená módní kolekce. Dokázala to kanadská společnost na výrobu toaletních potřeb Cashmere ve spolupráci s módním studiem BT Couture.

Šaty z toaleťáku

Šaty z toaleťáku

Všechny šaty jsou vyrobeny z toaletního papíru, ani kousíček není z něčeho jiného. Kolekci vytvářela osmička kanadských návrhářů, a přestože jde o poměrně náročnou práci s nepříliš vhodným materiálem, dopadlo vše skvěle.

Šaty z toaleťáku

Šaty z toaleťáku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama