Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

Rihanna se vzpamatovává ze zranění, Brown byl propuštěn na kauci!

13. února 2009 v 10:35 | marsikisska |  Rihanna
Včera se objevily nové znepokojující zprávy ohledně zranění, která Rihanně (20) přivodil její přítel Chris Brown (19). Rihannu údajně škrtil tak, že upadla do bezvědomí.Policejní příslušníci zpěvačku krátce po napadení vyfotili. Z fotografií je zřejmé, že Rihanna byla opravdu vážně napadena. Na tvářích měla podlitiny, z nosu jí tekla krev a měla natrhlý ret, uvádí portál TMZ.com. Navíc měla "kousance" na jedné ruce i na několika prstech.

Podle deníku Los Angeles Times Rihanna s vyšetřovateli případu spolupracuje. Brown bude zřejmě obviněn z jejího napadení a první soudní přelíčení proběhne začátkem března. Brown byl po svém zadržení propuštěn na kauci ve výši 50 000 dolarů a v tuto chvíli je mimo Los Angeles. Svým soukromým letadlem odletěl na neznámé místo.
Šéf policie v Los Angeles William Bratton uvedl, že v Brownově případu nebylo nařízeno žádné zvláštní zacházení. "Jednali jsme s ním stejně jako s kýmkoliv jiným, když byl zadržen," dodal.
Policie případ Browna zveřejnila v úterý, ale nesdělila žádné podrobnosti, uvádí mluvčí úřadu okresního prokurátora v Los Angeles Jane Robison. "Úřad nemá k případu žádný další komentář," řekla.

Žalobci trvají na tom, že od policie potřebují více důkazních materiálů. Pak vznesou proti Brownovi obvinění.

V každém případě už Brown zaznamenává ztráty. Poté, co společnost Wrigley oznámila, že dočasně stáhne reklamu, ve které zpěvák a textař vystupuje, bude zrušena i jeho reklama v kampani na mléko. "Plakáty s Brownem, který na nich má knírek od mléka, budou staženy, protože současná image popové hvězdy neprospěje prodeji," uvádí vedení společnosti, která dodává mléčné produkty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik...

byl sem tu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama