Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

Nejdelsi nehty na svete

15. února 2009 v 21:32 | marsikisska |  Tak různě

Zlomila nejdelší nehty na světě. Metr dlouhé!


Svět přišel o jeden z divů. Žena s nejdelšími nehty na světě si je zlomila při autonehodě.
13. února 2009
Američanka Lee Redmond sice při vážné autonehodě vyvázla se životem, bohužel už bez své výjimečné ozdoby. Byla hospitalizována s vážnými, ale ne život ohrožujícími zranění poté, co při nárazu vyletěla ze sedačky svého SUV.

Lee, která žije v Salt Lake City v Utahu, si své nehty nestříhala od roku 1979. V Guinessově knize rekordů, je uvedeno, že součet délky jejích drápů v roce 2008 přesáhl 853 centimetrů. Nejdelší, který ční z jejího pravého palce, měří 89 centimetrů.

V roce 1995 v jenom rozhovoru prozradila, že jedna japonská televize jí nabízela v přepočtu 320 tisíc korun, když si je před jejími kamerami ustřihne. Osmašedesátiletá Lee pochopitelně odmítla.

Lee Redmond / foto: Daily Mail


Kvůli manželovi
V roce 2006 prohlásila, že je připravena nechat si svou ozdobu přeci jen zkrátit, chtěla se totiž starat o svého manžela, který trpí Alzheimerovou nemocí. Nakonec si to ale rozmyslela, prý uvědomila si, že jí nehty v péči o manžela zas tak moc nepřekážejí.

Je ale pravdou, že samotné nehty vyžadují každodenní, důkladnou péči. Koupe je v olivovém oleji a čistí je kartáčkem na zuby.

Při jiném interview jí položili velice choulostivou otázku, zeptali se jí, jak to dělá na toaletě. Odpověděla: "Velmi opatrně."

Díky své rekordní ozdobě pronikla i na televizní obrazovky. Účinkovala v jedné epizodě z cyklu Guinessova kniha rekordů a také v seriálu Věřte nevěřte.

Lee Redmond
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik...

byl sem tu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama