Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

Mejte svudny pohled

12. února 2009 v 20:54 | marsikisska |  BEAUTY

Když se zeptáte muže, na co se zaměří prvně, co spatří ženu, většinou po poprsí a zadečku jmenuje právě oči. Oči ženy v sobě mohou skrývat mnohé a prozradí toho nejvíc. Jiskra, smyslnost, rozhořčení, vyzývavost, plachost…Pohledem lze říci a vyjádřit opravdu mnohé a proto je dobré oči podtrhnout a zvýraznit na nich jejich přirozenou krásu, tvar a drobné odlišnosti. Naučte se nyní spolu s námi, jak různě lze oči zvýraznit, podtrhnout a vytvořit tak velmi svůdný pohled, kterému neodolá žádný alespoň trochu normální muž!

Na vytvoření svůdně kočičího pohled budete potřebovat hlavně kvalitní černou tužku na oči. Základem tohoto líčení je dobře vykreslit vnitřní linku kolem celého oka. Nebojte se přitlačit a obtáhnout celou vnitřní linku oka! Důležité je, abyste ve vnějším koutku linku malinko protáhli a rozmazali.

Máte-li tento základ, pokračujte s kombinováním tmavých odstínů stínů na oči s těmi světlými obvyklým způsobem. Nezapomeňte ale, že vše protahujte víc ven a do ztracena! Pozor na přechody mezi barvami! Pro přirozený přechod je třeba, aby nebyly vidět!

Nejste vyloženě typ, kterému sluší kouřové líčení? Máme pro vás pár tipů, jaké barvy použít k barvě vašich očí!
Máte-li hnědé oči - vybírejte modré, modro-šedé stíny. Se švestkově modrým odstínem vaše oči krásně vystoupnou. Můžete také použít stíny s perleťovým a třpytivým nádechem. Skvělým trikem pro zvýraznění hnědých očí je obtáhnutí dolního víčka tmavším modrým odstínem.Jste-li zeleno-očka hodí se pro vás odstíny růžové, lososové, světle fialové, hnědě-růžové stíny. Ty dodají vašim smaragdovým očím ještě zelenější barvu.

Toužíte po ještě hezčím pohledu? Obtáhněte víčko tekutou černou linkou a je to! A vypadají-li vaše oči jako dvě modré studánky, volte odstíny hnědé barvy, velbloudí srsti, kombinace tmavé šedé. Sáhnout můžete také po oranžová, čokoládové, barvě mandarinky nebo světlé oříškové. Vaše oči tyto barvy ještě více rozzáří. Vhodné je také obkroužit oko hnědou tužkou.

Vezmětete si naše dobře míněné rady k srdci a použijte toto líčení už na příští večeři či ples. Uvidíte, zazáříte!


zdroj: www.moda.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama