Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

Luxusni darky pro Vas dum

11. února 2009 v 22:22 | marsikisska |  FASHION
alt

Jak obdarovat váš dům nebo byt o letošních vánocích? Máme tu pro vás několik zásadních věciček, které by se vám rozhodně mohli hodit...

Na první fotografií máme opravdu nádhernou konvici na čaj. Použité sklo je pochopitelně varné a dělat si téé v tomto skvostu bude jistě zážitkem i pro náruživého kafaře. Výrobek najdete pod označením Sorapot tea pot a jeho cena se pohybuje kolem $200 USD.

//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ window.google_render_ad(); //]]>

alt

Jestli často otvíráte víno, bude se vám jistě hodit Peugeot Electric Corkscrew. Je to elektrická vývrtka, která je údajně extrémně rychlá a hlavně kdo by se pachtil s otvíráním vína, když to za něj může udělat nějaká elektrická mašinka za $120 USD.

alt

Jestli patříte mezi fandy značky Swarovski, jistě vás osloví tento Swarovski-studded Toaster. Za $300 USD si nyní můžete i chleba opékat ve velkém stylu. Jedná se o touster s jednou štěrbinou, kam se vám vejdou buď dva kousky toustového chleba nebo jeden velký krajíc toho našeho.


alt

Asi každý milovník kávy ocení ladné křivky nového kávovaru Jura Ena 5 coffee machine. Ten dle schopností stojí $500 až $1500 USD a je vyráběn v opravdu velkém množství barevných variací.


alt

Grilovací nadšenci zase ocení designový elektrický gril Fuego 02 Electric grill, který je možné sehnat za $1950 USD.

alt

A co takhle luxusní zahradní dřevěná sprcha Wooden Spira Shower? Teď v zimně na takovéto výrobky asi nikdo nemá pomyšlení, ale v létě by se vedle vašeho bazénu jistě dobře vyjímala. Její cena se pohybuje v rozmezí $15500 USD až $18650 USD.

alt

No a nakonec tu máme skutečný luxus. Hollandia Platinum-Luxe Elite sleep system je lůžkem pro maximální pohodlí a komfort. Jen bych se trochu bál, že pak nebudu mít tendenci vůbec vylézat z postele :) Cena se odvíjí od jedinečného zpracování a byla stanovena na $35000 USD.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama