Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

Jessica porad breci

6. února 2009 v 18:34 | marsikisska |  Jessica Alba

Jessica Alba v jednom kuse brečí


Jako většina hollywoodských hvězd i Jessica Alba se po porodu snažila co nejdříve zhubnout na původní váhu.
5. února 2009
Osmadvacetiletá kráska , která porodila svou první dceru Honor v červnu minulého roku, napřela veškerou svou energii k obnově svých sexy křivek, aby mohla nafotit kalendář pro Campari, který vyšel v prosinci.

V rozhovoru pro únorové vydání časopisu Elle ale připustila, že to nebylo vůbec jednoduché: "Cvičení bylo hrozné. Brečela jsem. Takhle jsem ještě nikdy nemakala."

Jessica Alba / foto: Daily Mail


Ale jak se zdá, veškerá snaha byla málo pro běžný hollywoodský standard. Fotky, které nakonec vyšly v kalendáři, prošly značnou grafickou úpravou, k nimž patřilo i zeštíhlení a vyhlazení pokožky.

I sama Jessica připustila, že se uchýlila k drobným ženským trikům v oblečení, které jí opticky ubraly nějaké ta kila v týdnech bezprostředně po porodu.

"Kamarádka, která měla po porodu velké břicho, mi prozradila, že nosila elastickou bandáž kolem břicha. Vůbec jsem nevěděla, jak moc byla silná. Já tak hrozné břicho neměla, ale stejně - nebylo to moje tělo."

Jessica Alba / foto: Daily Mail


Jessica, která si svého přítele, asistenta režie Cashe Warrena, vzala až když byla těhotná, přiznala, že porod byl těžký. "Kontrakce tak hrozné nebyly. Měli jste někdy křeče? Tak tohle je podobné. Ale moment, kdy dítě opouštělo dělohu, to bylo horší. Byla to velká zkušenost."

I v současnosti Jessica prožívá novou, nepříliš příjemnou zkušenost. Je poprvé na delší dobu odloučena od své dcery.

"Je to poprvé, co nejsem s ní. Už to bude šest dní. Naštěstí používáme Skype, takže se na ni mohu dívat na internetu na videu. Nejsmutnější bylo, jak svýma maličkýma ručkama šmátrala po obrazovce a já tam nebyla. Co jsem matka, každou chvíli brečím."

Jessica brzy začne pracovat na druhém dílu Sin City, natočeného podle kultovního komiksu Franka Millera.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama