Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

Jedny saty 120x

21. února 2009 v 19:48 | marsikisska |  FASHION
Vychytaný model je složen ze 120 jednotlivých zipů, které mohou být přidány, odepnuty nebo jen částečně rozepnuty, díky čemuž můžete vytvořit nekonečné množství kombinací. Není problém z nich udělat dlouhé večerní šaty, tričko a mini nebo elegantní model do kanceláře.

Čeká vás hned po škole rande, na kterém se chytáte svést svůj nový objev? Jednoduše si z šatů ke kolenům oddělíte pár zipů a máte mini pod zadek. Ještě trochu upozornit na dekolt? Odepnete roláček a je to. A domů se vrátíte zase jako cudná holka.

Jak vidíte, možností je nepočítaně a záleží jen na vaší fantazii a odvaze, jak jejich možností využijete. Kreativní model se nazývá The Zipper a pochází z dílny módního návrháře Sebastiana Errazurize.

/ foto: Daily Mail


Spásný nápad?
Jedenatřicetiletý návrhář doufá, že se z jeho průkopnického černo stříbrného prototypu brzy stane módní hit číslo jedna. "Šaty jsou odpovědí na pravidelné změny a požadavky, které móda každou sezónu diktuje. Chtěl jsem vymyslet jednoduché šaty, které můžete znovu a znovu předělávat a kombinovat."

"Věřím, že koncept zaujme zvlášť v současné ekonomické krizi, protože peněz není nazbyt a je tady možnost si koupit jedny šaty, které skýtají stovky variant," vysvětluje východy talentovaný mladík.

První šaty ušil ručně a trvalo mu dva měsíce, než se mu podařilo původní nápad dovést do finální podoby. Errazuriz momentálně jedná s výrobci, o tom, aby se šaty mohly začít vyrábět masově a za přijatelnou cenu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama