Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

jak opticky zvetsit oci?

28. února 2009 v 22:21 | marsikisska |  BEAUTY
Prvním krokem, který musíte splnit je úprava. Oko je do duše okno, tedy je vlastne jako rám okna, a proto musí také co nejlépe vypadat. Proto mu dejte takový tvar, který vám sedí. A jak se to udela? Nejlépe je zajít do kosmetického salónu, kde vám poradí, jaký tvar zvolit a dále také provedou to hlavní - samotné vytrhání. Profesionální vytrhání je mnohem lepší a rychlejší. Proto sama nikdy bez zkušeností nevytrhávejte.

Před líčením používejte vždy hydratační krém, který dodá dostatek vláhy pleti. Až teprve na něj nanášejte vrstvu make-upu či očního korektoru. Základ při líčení by se měl nanášet na celý obličej, tedy i oči. Avšak i zde existují výjimky. Konkrétně pokud máte oční víčka vyhovující barvy, tak na ně podklad nenanášejte. Pamatujte také na oční linky - bílou naneste do vnitřního spodního koutku, tedy nad spodní řasy. Tmavou naopak na vrchní víčko blízko řas. Posledním krokem je co nejvíce natočit řasy. Nejprve pomocí speciálních kleští a poté i rasenkou. Tu naneste z obou stran a po jejich celé délce.
Tip: abyste se vyhnula tomu, že vám oči napuchnou, snažte se spát co nejvíce, to je základ a dále je také dobré nepít příliš vody před spaním, aby se pak další den neobjevila v podobě napuchlých očí, protože ji vaše tělo zadrží. Rychlý tip, jak přece jenom už vzniklé opuchliny zmírnit - položte na několik minut na oči a jejich okolí čajové sáčky, ty se postarají o rychlé zmírnění otoku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama