Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

Doutzen Kroes

22. února 2009 v 14:19 | marsikisska |  MODELS
Povolání: modelka
Věk: 24
Datum narození: 23. 01. 1985
Místo narození: Oostermeer, Holansko
Znamení: Vodnář
Když bylo Doutzen 18 let, trávila prázdniny na táboře, kde si kamarádce postěžovala, že nemá žádné kapesné. Ta ji navrhla, aby se stala modelkou. Sice na to sama Doutzen též pomýšlela, ale posílat své fotografie do agentury jí přišlo trapné. Nakonec ji však poslechla a do několika agentur napsala. Po pár dnech se ji ozvala jedna z amsterodamských agentur a okamžitě s ní uzavřela smlouvu. Po příjezdu do New Yorku ji oslovila francouzská Elle a netrvala dlouho a z Doutzen se stala topmodelka světového formátu.

Svou krásou dokáže Douzen zaujmout na první pohled - okrouhlé a plné rty a kočičí oči z ní dělají nezpochybytelnou krásku. Okouzlí ale i tím, že stále působí jako obyčejná, veselá a milá holka… Není divu, že ve svých jedenadvaceti letech je jednou z největších hvězd agentury Viva, která zastupuje i další výjimečné modelky jako Karolínu Kurkovou či Natalii Vodianovou. Za svůj úspěch ale Doutzen Kroes vděčí nejen svému vzhledu, ale i tvrdé práci; nepatří mezi primadony, vyhýbá se módním večírkům a chce-li relaxovat, raději než do luxusních lázní vyrazí do rodné vesnice na severu Holandska. Jedním z největších úspěchů této mladé topmodelky bylo nafocení několika snímků do kalendáře Pirelli 2008. Doutzen měří 178 cm, míry: 86/61/88.
. Doutzen KroesV272152 by dethvegetable.Doutzen KroesDoutzen KroesV267970 by dethvegetable.Doutzen KroesV274931_FULL by dethvegetable.V284680 by dethvegetable.V265494 by dethvegetable.V284676 by dethvegetable.V280260 by dethvegetable.Doutzen KroesDoutzen KroesDoutzen Kroes
20 by dethvegetable.
Doutzen Kroes
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik...

byl sem tu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama