Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

Česká Miss Eliška Bučková hodlá zanevřít na dráhu modelky

26. února 2009 v 23:04 | marsikisska |  MODELS

Česká Miss Eliška Bučková hodlá zanevřít na dráhu modelky


Eliška Bučková či Angelina Jolie?
Eliška Bučková foto: Jakub Kynčl, Novinky

Úřadující královna krásy, Česká Miss 2008 Eliška Bučková (19), bude zanedlouho předávat titul nejkrásnější dívky Česka své následovnici. V plánech do budoucna má Bučková jasno. "Práce v modelingu je časově omezená a je pro ni nutný určitý typ nátury. Já bych se odteď ráda věnovala hlavně divadlu," uvedla dlouhonohá bruneta.

26. 2. 2009 10:43 - PRAHA
Favoritku mezi dvanácti adeptkami na Českou Miss 2009 Bučková má a dokonce si na ni i vsadila. Mezi letošními dvanácti finalistkami České Miss má stále ještě úřadující královna krásy Eliška Bučková jasno. Na vítězku tipuje bez větších pochybností dívku číslo 10 Terezu Budkovou.
Ať prý ale vyhraje kterákoli finalistka, popřála by jí, aby hlavně zůstala svá. A také, ať dostatečně využije všech možností, které jí vítězství v České Miss přinese.
Sama Bučková zpytovala svědomí, když se Korzu svěřila, že se ne vždy věnovala povinnostem missky úplně svědomitě. "Teprve teď, když moje kralování končí a ohlížím se zpátky, vidím, že jsem kolikrát mohla být aktivnější. Na některé castingy, na které jsem byla pozvaná, jsem třeba vůbec nešla. Teď vím, že bych už byla mnohem svědomitější," přiznala Bučková.
Z mola na divadelní prkna Nová Česká Miss se má podle Bučkové připravit na nedostatek času pro sebe a především pro své blízké. Zvláště po nich se České Miss 2008 při delších zakázkách v zahraničí nejvíc stýskalo. Není tak divu, že jí je nejlépe při účinkování ve veselohře se zpěvy Švejk na prknech jeviště Divadla Hybernia.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 --> sUpEr crAzY GiRL <-- --> sUpEr crAzY GiRL <-- | Web | 26. února 2009 v 23:06 | Reagovat

mě se Eliška moc nelíbí .. tak jako nwm mno .. prostě normální holka x)

2 marsikisska marsikisska | Web | 26. února 2009 v 23:08 | Reagovat

ja osobne sem s timhle clankem o ni uslysela poprve :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama