Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

Celebrity jako maškary. Líbí?

6. února 2009 v 19:03 | marsikisska |  CELEBRITY

Celebrity jako maškary. Líbí?


Období maškarních plesů, zábav a večírků je právě v plném proudu. Pokud chcete zazářit, zapomeňte na masku čarodějnice, klauna nebo na jednu z těch "nejvtipnějších", a sice představovat opačné pohlaví.
19. listopadu 2008
Teď letí indická bohyně Kálí, komiksová postava Wonder Woman, sexy hasička či ultra sexy vojanda. Nevěříte? Tak se podívejte!

Heidi Klum / foto: Splash


Poznali byste, kdo se skrývá za touto do posledního detailu dotaženou maskou? Smysl pro humor prokázala topmodelka Heidi Klum.

Ta neměla potřebu odhalovat 99 % těla jako její kolegyně, ale klidně se naložila do modré barvy a po celou maškarní party hrdě nosila další tři páry rukou včetně morbidních rekvizit. Inspirací jí byla indická bohyně Kálí, která prý přijímala jen krvavé oběti a byla symbolem ničivé energie.

Heidi Klum / foto: Splash


Manžel Seal se zase zhlédl v masce legendárního Sindibáda. No řekněte sami, nejsou oba k sežrání?

Heidi Klum a Seal / foto: Splash


Kim Kardashian - hvězdička známá hlavně díky účinkování v reality show si asi řekla, že všem vyrazí dech a obleče na sebe kostým komiksové postavy Wonder Women. A tak také učinila. Krásná Kim vlastní jeden z největších zadků v Hollywoodu, což jí rozhodně nebrání v tom ho navléci do minikalhotek a ještě navíc posetých hvězdami. Každopádně se její převlek nikomu nelíbil a dokonce získal titul Nejhorší maska roku.

Kim Kardashian / foto: Splash


Kim Kardashian / foto: Splash


Mariah Carey se s tím nikterak nepárala. Prostě a jednoduše se navlékla do sexy prádélka, kterým v noci oblažuje svého novomanžela a přes něj hodila špinavou a propocenou hasičskou bundu a na hlavu nasadila helmu. Tramtadadá! A hasička je na světě! Jak jednoduché…

Mariah Carey / foto: Splash


Mariah Carey / foto: Splash


Bývalá manželka Lorenzo Lamase Shauna Sand přece musela ukázat, za co utrácí peníze získané rozvodem. Tato béčková herečka, která má s dlouhovlasým idolem tři dcery, navštěvuje kliniky plastické chirurgie stejně pravidelně, jako jiní nakupují rohlíky. Pověstná je také oblibou ve vysokánských "skleněných" botách, které neodkládá ani na pláži! Vojanda v jejím podání nenechala nikoho chladným.

Shauna Sand / foto: Splash


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama