Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

Amy Winehousová rozbila lesbický pár

24. února 2009 v 12:47 | marsikisska |  CELEBRITY

Amy Winehousová rozbila lesbický pár

Britská zpěvačka Amy Winehouseová je módní ikonou.
Britská zpěvačka Amy Winehouseová je problémistka každým coulem. foto: Profimedia

/* <![CDATA[ */ fotogallery.fillArray( 0, '', 'http://media.novinky.cz/249/112493-article-2r8wx.jpg', 'http://media.novinky.cz/249/112493-gallery-2r8wx.jpg', 400, 300, 700, 499, 'Britská zpěvačka Amy Winehouseová je módní ikonou.','','','Profimedia','http://www.profimedia.cz'); /* ]]> */
/* <![CDATA[ */ fotogallery.init('koktejl'); /* ]]> */
Zpěvačka Amy Winehousová si to ráda rozdá i s holkou. Na své několikaměsíční dovolené v Karibiku šla ale přes mrtvoly a svedla do postele zadanou lesbičku. Ta podvedená teď o sexu své bývalé se zpěvačkou na ostrově Santa Lucia velmi ochotně povídá bulváru. Podvedená dívka se kvůli Winehousové se svou přítelkyní rozešla a dokonce předčasně ukončila dovolenou v Karibiku.
23. 2. 2009 19:57 - LONDÝN
Vše se mělo odehrát v pokoji podvedené dívky. Když vešla do svého hotelového pokoje, byla tam její přítelkyně s Amy. Mazlily se a svlékaly si plavky. Dotyčná se odmítla na obě dívat, natož splnit přání Winehousové a přidat se k nim.
"Bylo to šílené. Amy na mě řvala, že se k nim nechci přidat. Byla to šílená noc," stěžovala si podvedená dívka v rozhovoru pro deník The Mirror.
Kamarádka zhrzené ženy pak pro stejný deník dodala: "Byla zničená a brečela celé hodiny. Bylo hrozné, co viděla, její přítelkyně a Amy se po sobě plazily."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik...

byl sem tu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama