Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

Amy Winehouse utrácí jmění za to, aby nevypadala jak zrůda

13. února 2009 v 10:37 | marsikisska |  CELEBRITY
Britská zpěvačka Amy Winehouse (25), která se nyní uzdravuje ze své drogové závislosti, si našla nový způsob, jak rozhazovat své peníze. Denně si dopřává nákladnou kosmetickou péči v luxusním letovisku v Karibiku. Autorka hitu Rehab si užívá sluníčka na ostrově St. Lucia už od prosince loňského roku.

Andrew Barnard, manažer luxusního hotelu, kde se Winehouseová zotavuje, uvedl, že zpěvačka tráví několik hodin denně v hotelovém kožním sanatoriu nebo v hotelových lázních. Snaží se tak na svém těle napravit škody, které jejímu tělu i psychice způsobily drogy a alkohol.

"Nasadili jsme Amy dietu a doporučili jí cvičební program. Opravdu jí nebylo dobře, když k nám přišla. Ale teď už je mnohem silnější, jak po psychické, tak po fyzické stránce," tvrdí manažer hotelu. "Prošla si také mnoha léčebnými procedurami a už opravdu vypadá dobře," dodává.
Na začátku jejího pobytu v exkluzivním lázeňském hotelu Le Sport se objevovaly zprávy, že po sobě Winehouseová zanechává spoušť a krade ostatním hostům pití. Nicméně Barnard tvrdí, že herečka se již chová slušně. "Na začátku byla Amy velmi problémovým hostem. Teď už se chová docela šarmantně," dodává Barnard.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik...

byl sem tu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama