Ráno vstanu, něco bych sněd.

Řítím se k ledničce, něco bych sněd.

Lednička poví mi plnými ústy,

NAPIJ SE VODY, HOVADO TLUSTÝ !!!

Agáta Hanychová je největší lhářka všech dob! Udala se sama!

13. února 2009 v 10:50 | marsikisska |  CELEBRITY
Dcera Veroniky Žilkové, modelka Agáta Hanychová, v pořadu České televize Burianův den žen konečně ukázala svou skutečnou tvář. Kromě toho, že se chovala povýšeně, arogantně a dost hloupě, protože se nechala filmovat při řízení auta, kde udělala minimálně deset závažných dopravních přestupků, totiž také modelka přiznala dost zásadní věc: Že je nejprolhanější hvězdou showbyznysu!

Se srdceryvným příběhem ale nejprve vystoupila Veronika Žilková: "Víte, dneska je strašně těžký být známý mladý člověk. Všechno, co se děje, je pro bulvár málo, tak si musej vymýšlet lži. Bulvár se už opravdu odsunul do roviny sci-fi. Věci, které bulvár píše o mojí dceři, jsou sci-fi. Musím říct, že jsem plakala, než jsem pochopila, že to je sci-fi. Bohužel to ale nevědí čtenáři a je mi to někdy nepříjemný, že lidi věřej blbostem," přednesla svou úvahu v pořadu Žilková.
Agáta Hanychová ale vzápětí tyto zprávy nevědomky dementovala. Přiznala totiž, jak to chodí ve skutečnosti! "Jako že já bych sama volala novinářům, kde jsem a s kým jsem, to určitě nedělám. Já myslím, že to ale dělá hodně mých kolegyň. Ale já jsem to nikdy v životě neudělala ani bych to nikdy v životě neudělala. Oni když mi zavolají, tak já jim většinou lžu. Naschvál. A ještě dělám to, že Blesku řeknu jednu věc a když mi volaj z Aha, tak si vymyslím něco jinýho. Pak se mi líbí, jak oni se o tom jako dohadujou, kde je vlastně pravda. Jenže já jim tu pravdu nikdy neřeknu!" prozradila Hanychová.

Tak je to konečně venku! Agáta ale potvrdila, že ne bulvár, ale to ona sama je tou lhářkou prolhanou! A my souhlasíme. Agátě raději nevěřit ani slovo!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mas blog?

jo 55.1% (43)
ne 44.9% (35)

Komentáře

1 Cristy Cristy | Web | 15. února 2009 v 21:17 | Reagovat

ahojík... všimla jsem se  že jsi mi psal(a) že neumíš .. ,,spřátelit s dalšími blogy,,.... chceš poradit, nebo už to umoí? =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama